Změna vzhledu: standard, oranž; Přidat návrh barev

 
Barvínek, Podomí 155 683 04, Drnovice
IČO : 45659648
info@barvinek.net
TDP
MENU  Kalendář akcí
  Fotogalerie
  Srub

  Pro dárce
  Vzkazovník
Novinky na mail
Novinky na stránkách přímo na váš e-mail. Stačí se zaregistrovat!


Barvičky
Přejete si, abychom vám posílali náš zpravodaj  e-mailem?
Zadejte svoji emailovou adresu pro zařazení do databáze:Statistiky
E-mail
Přihlášení>>>

Bohužel, při přechodu našeho poskytovatele na jiný systém, byla omezena možnost přihlašovat se do mailu přímo z našich stránek.Třeba tuto mouchu časem odstraní.
Podporují nás

V roce 2011 nás podporovala Nadace Tři brány


Webové stránky byly upraveny díky finančí podpoře Nadace AUXILIA.


Projekt Barvínek pro děti a mládež


Zdravý mikroregion Drahanská vrchovina


Barvínek je zapojen do projektu Síť environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty v Jihomoravském kraji, který je financován Evropským sociálním fondem a rozpočtem ČR http://evvojmk.net


DOPOLEDNE NA LEZECKÉ STĚNĚ V KUŘIMI
6/11/2008 06:48:51  
Termín: pondělí 17. listopadu 2008.Sraz v 7.30. u školy v Podomí.Čeká vás napínavý program v suchu a v teple, během kterého se postupně propracujete od nácviku jištění a pohybu na lehkých stupech a chytech až na stěnu vysokou 9 až 12 metrů, případně mírně převislou. Po celou dobu se nám bude věnovat zkušený instruktor lezení. Naučíte se vzájemně jistit a navázat na horo-lezecký sedací úvazek. Budete bojovat s rovnováhou, výškou, důvěrou v kamaráda ale i sebe sama. Případný pád je jištěn po celou dobu lanem se shora, takže se propadnete nejvýš půl až tři čtvrtě metru.


Vstupné: 80,- Kč na celou dobu.Cena vstupného zahrnuje zapůjčení sedacích úvazků, lan, karabin, jistících pomůcek a též lezeckých botiček různých velikostí. K dispozici je šatna s uzamykatelnými skříňkami a sociální zařízení.!!! Vstup do haly je povolen pouze po přezutí do sálové obuvi !!!Doporučené vybavení: na převlečení oblečení jako do tělocvičny (tenisky, tenoučké ponožky, leginy/tepláky, tričko a mikina), pití, případně lehkou svačinu.Zájemci o akci přihlašujte se v plkarně na ,,Outdoor"


© Barvinek 2005-2008, designed and created by Zouhar.