Změna vzhledu: standard, oranž; Přidat návrh barev

 
Barvínek, Podomí 155 683 04, Drnovice
IČO : 45659648
info@barvinek.net
TDP
MENU  Kalendář akcí
  Fotogalerie
  Srub

  Pro dárce
  Vzkazovník
Novinky na mail
Novinky na stránkách přímo na váš e-mail. Stačí se zaregistrovat!


Barvičky
Přejete si, abychom vám posílali náš zpravodaj  e-mailem?
Zadejte svoji emailovou adresu pro zařazení do databáze:Statistiky
E-mail
Přihlášení>>>

Bohužel, při přechodu našeho poskytovatele na jiný systém, byla omezena možnost přihlašovat se do mailu přímo z našich stránek.Třeba tuto mouchu časem odstraní.
Podporují nás

V roce 2011 nás podporovala Nadace Tři brány


Webové stránky byly upraveny díky finančí podpoře Nadace AUXILIA.


Projekt Barvínek pro děti a mládež


Zdravý mikroregion Drahanská vrchovina


Barvínek je zapojen do projektu Síť environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty v Jihomoravském kraji, který je financován Evropským sociálním fondem a rozpočtem ČR http://evvojmk.net


Pokus o uspokojení všech...
24/07/2008 17:42:43  
Vzhledem k tomu, že uživatelé těchto stránek jsou v současné době rozděleni na dva tábory, díky novým barvám webu, vymyslel jsem jednoduché řešení. Každý kdo si myslí, že je schopen navrhnout nějakou rozumnou barevnou kombinaci, mi ji může poslat přes formulářek v horní části stránky (u nastavení vzhledu), já vytvořím další veřejnou barevnou variantu, kterou bude možno přepínat v již zmiňované horní liště a nikdo tak nebude moci říct, že neměl příležitost. Jakmile se sejdou tyto varianty alespoň 4, zpřístupním hlasovací prostředek, kde všichni návštěvníci budou moci jednotlivé vzhledy hodnotit a podle této statistiky budou vybrány 2-3 vzhledy, které zůstanou natrvalo nastavitelné.

Doufám tedy, že všichni, kdo měli nějaké připomínky, co nejdříve sednou k počítači a nějakou variantu pošlou! Jinak mají smůlu. :) Na zaslání variant dávám čas do konce srpna!
Nuž tedy, grafici ukažte se!


© Barvinek 2005-2008, designed and created by Zouhar.