Změna vzhledu: standard, oranž; Přidat návrh barev

 
Barvínek, Podomí 155 683 04, Drnovice
IČO : 45659648
info@barvinek.net
TDP
MENU  Kalendář akcí
  Fotogalerie
  Srub

  Pro dárce
  Vzkazovník
Novinky na mail
Novinky na stránkách přímo na váš e-mail. Stačí se zaregistrovat!


Barvičky
Přejete si, abychom vám posílali náš zpravodaj  e-mailem?
Zadejte svoji emailovou adresu pro zařazení do databáze:Statistiky
E-mail
Přihlášení>>>

Bohužel, při přechodu našeho poskytovatele na jiný systém, byla omezena možnost přihlašovat se do mailu přímo z našich stránek.Třeba tuto mouchu časem odstraní.
Podporují nás

V roce 2011 nás podporovala Nadace Tři brány


Webové stránky byly upraveny díky finančí podpoře Nadace AUXILIA.


Projekt Barvínek pro děti a mládež


Zdravý mikroregion Drahanská vrchovina


Barvínek je zapojen do projektu Síť environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty v Jihomoravském kraji, který je financován Evropským sociálním fondem a rozpočtem ČR http://evvojmk.net


Vyhlášení fotografické soutěže
24/01/2011 17:17:52  
"Zahrady a sady v mikroregionu Drahanská vrchovina"


Funkce domácích zahrádek a zahrad se již delší dobu mění. Z převážně užitkových zahrad (s produkcí zeleniny a ovoce) se stávají zahrady okrasné. Všechny typy zahrad však mají své nezaměnitelné kouzlo. Stejně jako sady v naší krajině. Těch však v posledních letech ubývá. Zachytit tak cosi z jejich krásy, může být nejenom fotografickým potěšením, ale i jedinečným historickým dokumentem.

Občanské sdružení Drnka vyhlašuje fotografickou soutěž "Zahrady a sady v mikroregionu Drahanská vrchovina" /obce: Drnovice, Habrovany, Ježkovice, Krásensko, Luleč, Nemojany, Nové Sady, Olšany, Podomí, Račice-Pístovice, Ruprechtov, Studnice/.

Soutěž je vyhlášena pro všechny obyvatele a přátele mikroregionu Drahanská vrchovina a to v kategoriích: A/ "děti" (soutěžící do věku 12 let), B/ "mládež" (soutěžící ve věku 13 až 18 let) a C/ "dospělí" (18 let a více).

Do soutěže mohou být přihlášeny barevné i černobílé fotografie zahrádek, zahrad a sadů v kterémkoliv ročním období, pořízené na katastrech obcí mikroregionu Drahanská vrchovina. Těšíme se na fotografie krajinných celků, zátiší, květin, zeleniny, ovoce, ale i obyvatel zahrad z živočišné říše (motýlů, hmyzu, ptáků...). Samozřejmě i na fotografie člověka / lidí ve svých zahradách a sadech.

Fotografie jsou přijímány v digitální formě na e-mailu: drnka@tiscali.cz. Aby mohla být fotografie přijata do soutěže, musí být doplněna textem, obsahujícím následující údaje: název fotografie, jméno a příjmení autora/ky, věk autora/ky, místo a datum pořízení fotografie. Prosíme o dodání fotografií v co nejvyšší kvalitě (rozlišení).

Uzávěrka soutěže je 30. září 2011.

Z přihlášených fotografií bude v prosinci roku 2011 uspořádána v KD v Drnovicích výstava. Autoři/ky fotografií, vybraných porotou, složenou z členů Rady o. s. Drnka, budou odměněni věcnými cenami.

Za organizátory soutěže
Pavel Klvač ml.
předseda o. s. Drnka
www.drnka.org


© Barvinek 2005-2008, designed and created by Zouhar.