Změna vzhledu: standard, oranž; Přidat návrh barev

 
Barvínek, Podomí 155 683 04, Drnovice
IČO : 45659648
info@barvinek.net
TDP
MENU  Kalendář akcí
  Fotogalerie
  Srub

  Pro dárce
  Vzkazovník
Novinky na mail
Novinky na stránkách přímo na váš e-mail. Stačí se zaregistrovat!


Barvičky
Přejete si, abychom vám posílali náš zpravodaj  e-mailem?
Zadejte svoji emailovou adresu pro zařazení do databáze:Statistiky
E-mail
Přihlášení>>>

Bohužel, při přechodu našeho poskytovatele na jiný systém, byla omezena možnost přihlašovat se do mailu přímo z našich stránek.Třeba tuto mouchu časem odstraní.
Podporují nás

V roce 2011 nás podporovala Nadace Tři brány


Webové stránky byly upraveny díky finančí podpoře Nadace AUXILIA.


Projekt Barvínek pro děti a mládež


Zdravý mikroregion Drahanská vrchovina


Barvínek je zapojen do projektu Síť environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty v Jihomoravském kraji, který je financován Evropským sociálním fondem a rozpočtem ČR http://evvojmk.net


Vychází nové Barvičky
28/08/2012 11:24:45  
Milý Barvínku,
léto nám pomalu protéká mezi prsty a nadchází čas tradičních barvínkovských akcí, na které bychom Tě rádi upozornili a zároveň pozvali. Členové Barvínku obdrží nové Barvičky i mailem a poštou.

Barvičky 2012

Co se chystá
Podrobnosti o akcích je možné najít na www.barvinek.net. Pro zasílání informacích o nových akcích je možné se registrovat na našich webových stránkách k odběru mailové zprávy o vložení nového příspěvku na web.

Kosení trávy V PŘÍRODNÍ REZERVACI STUDNICKÉ LOUKY letos připadne na víkend 15. - 16. září 2012, zájemce (sekáče) prosíme, hlaste se předem Kubovi Gottvaldovi, ať víme, kolik sekaček a mňamek zajistit.. Vzhledem k tomu, že se letos přihlásil jeden zemědělec ze Studnic, že by rád využil „naši trávu“ pro svoje krávy, byla již během srpna pokosena celá „suchá část“ a na nás zbývá jenom ta vlhčí strana.

Hrabání trávy na Studnických loukách proběhne v sobotu 22. září 2012 PŘED SNĚMEM. Sraz hrabat a hraběnek v 9.00 na louce. Potěší nás, přijdete-li pomoct a poklábosit s barvínky! Jen prosím, nahlaste se předem Marušce Horákové (ať víme, kolik zajistit svačin).

V sobotu 22. září 2012 od 18:00 hod. se bude konat letošní Sněm Barvínku. Tentokrát jej uděláme formou společného posezení u ohně u srubu v Podomí. Příchozí členové se mohou těšit na sérii krátkých scének na téma „Barvínek v roce 2011“, které sehrají jednotliví členové Rady Barvínku. Jídlo i pití bude zajištěno.

V neděli 14. října 2012 se uskuteční Podzimní jednodenní výlet (po zdařilém výletě na Vysočinu – Devět skal – chystáme výjezd na některou z dalších perel naší republiky).

Koncem října proběhne plánované kosení luk u Protivanova a prořezávání olšin na Studnických loukách – vše bude upřesněno na webových stránkách Barvínku

Barvičky jsou ke stažení zde.

Na setkání se těší,

Maruška Horáková a všichni členové Rady Barvínku


© Barvinek 2005-2008, designed and created by Zouhar.