Změna vzhledu: standard, oranž; Přidat návrh barev

 
Barvínek, Podomí 155 683 04, Drnovice
IČO : 45659648
info@barvinek.net
TDP
MENU  Kalendář akcí
  Fotogalerie
  Srub

  Pro dárce
  Vzkazovník
Novinky na mail
Novinky na stránkách přímo na váš e-mail. Stačí se zaregistrovat!


Barvičky
Přejete si, abychom vám posílali náš zpravodaj  e-mailem?
Zadejte svoji emailovou adresu pro zařazení do databáze:Statistiky
E-mail
Přihlášení>>>

Bohužel, při přechodu našeho poskytovatele na jiný systém, byla omezena možnost přihlašovat se do mailu přímo z našich stránek.Třeba tuto mouchu časem odstraní.
Podporují nás

V roce 2011 nás podporovala Nadace Tři brány


Webové stránky byly upraveny díky finančí podpoře Nadace AUXILIA.


Projekt Barvínek pro děti a mládež


Zdravý mikroregion Drahanská vrchovina


Barvínek je zapojen do projektu Síť environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty v Jihomoravském kraji, který je financován Evropským sociálním fondem a rozpočtem ČR http://evvojmk.net


Dílny vánočních tradic aneb KOLEDOVÁNÍ
1/12/2011 21:20:36  
Pro tuto dobu jsme si pro vás připravili zajímavou víkendovou akci – KOLEDOVÁNÍ. Zkusíme si společně s dětmi ze ZŠ Podomí, z Olomouce, Prostějova, Brna a Vyškova mnoho vánočních tradic – patří sem např. pečení perníčků, vánoček, zpívání koled, výroba přáníček...a spousta dalších činností, které můžeš zkusit a zažít. Víkendovka se koná 9.-11. prosince ve škole v Podomí. Chceš-li se zúčastnit, odevzdej nebo pošli vyplněnou přihlášku ve škole paní učitelce Kocmanové do pátku 2.12.. !! Chtějí-li se rodiče také zúčastnit koledování, mohou přijet v sobotu po 14 hodině do Podomí, kdy je škola otevřena i pro veřejnost. Od 14.00 až do 16.00 budou probíhat dílny rozmanitých vánočních tradic. Návštěvníci si mohou na jednotlivých stanovištích vyzkoušet svou zručnost (např. výroba svícínků, malování na sklo, pečení vánočky, výrobu vonných pytlíčků a bižuterie z korálků,..apod.) nebo si s námi jen tak zazpívat. Po dílnách začne adventní koncert, na němž vystoupí žáci ZŠ Podomí a účastníci víkendovky.

Přihlášku je možné nalézt ZDE


Plakátek je možné nalézt ZDE


© Barvinek 2005-2008, designed and created by Zouhar.