Změna vzhledu: standard, oranž; Přidat návrh barev

 
Barvínek, Podomí 155 683 04, Drnovice
IČO : 45659648
info@barvinek.net
TDP
MENU  Kalendář akcí
  Fotogalerie
  Srub

  Pro dárce
  Vzkazovník
Novinky na mail
Novinky na stránkách přímo na váš e-mail. Stačí se zaregistrovat!


Barvičky
Přejete si, abychom vám posílali náš zpravodaj  e-mailem?
Zadejte svoji emailovou adresu pro zařazení do databáze:Statistiky
E-mail
Přihlášení>>>

Bohužel, při přechodu našeho poskytovatele na jiný systém, byla omezena možnost přihlašovat se do mailu přímo z našich stránek.Třeba tuto mouchu časem odstraní.
Podporují nás

V roce 2011 nás podporovala Nadace Tři brány


Webové stránky byly upraveny díky finančí podpoře Nadace AUXILIA.


Projekt Barvínek pro děti a mládež


Zdravý mikroregion Drahanská vrchovina


Barvínek je zapojen do projektu Síť environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty v Jihomoravském kraji, který je financován Evropským sociálním fondem a rozpočtem ČR http://evvojmk.net


Adventní víkend s dílnami a vystoupením pro veřejnost
17/11/2010 10:06:42  
OS Barvínek ve spolupráci se ZŠ Podomí pořádá v sobotu 11.12.2010 od 14.00 do 16.00 hodin tradiční ADVENTNÍ DÍLNY pro veřejnost.

Všichni si opět budou moci vyzkoušet práci tradičními i netradičními technikami. Ceny dílniček jsou dle náročnosti od 2,- do 50Kč. Vyzkoušíte si například: pečení vánoček, zdobení perníků, vyrábění svíček, korálkování, papírové dekorace,... a mnohé další.

Od 16.30 se v tělocvičně školy uskuteční vystoupení žáků, kteří kromě koled a básniček secvičili divadelní představení. Všichni jsou srdečně zváni.

Děti však mohou ve škole strávit celý víkend již od pátku 10. do neděle 12.12.2010. Na víkendovce se kromě dílniček budou hrát hry, číst příběhy, zpívat koledy apod. V sobotu večer se po vystoupení vydá průvod koledníků s hudebními nástroji na tradiční koledu. /Starodávné oblečení ve stylu Ladových obrázků vítáno!/
Bližší informace se dovíte z plagátů a přihlášky (tu je nuntné odevzdat do 3.12.2010!).© Barvinek 2005-2008, designed and created by Zouhar.