Změna vzhledu: standard, oranž; Přidat návrh barev

 
Barvínek, Podomí 155 683 04, Drnovice
IČO : 45659648
info@barvinek.net
TDP
MENU  Kalendář akcí
  Fotogalerie
  Srub

  Pro dárce
  Vzkazovník
Novinky na mail
Novinky na stránkách přímo na váš e-mail. Stačí se zaregistrovat!


Barvičky
Přejete si, abychom vám posílali náš zpravodaj  e-mailem?
Zadejte svoji emailovou adresu pro zařazení do databáze:Statistiky
E-mail
Přihlášení>>>

Bohužel, při přechodu našeho poskytovatele na jiný systém, byla omezena možnost přihlašovat se do mailu přímo z našich stránek.Třeba tuto mouchu časem odstraní.
Podporují nás

V roce 2011 nás podporovala Nadace Tři brány


Webové stránky byly upraveny díky finančí podpoře Nadace AUXILIA.


Projekt Barvínek pro děti a mládež


Zdravý mikroregion Drahanská vrchovina


Barvínek je zapojen do projektu Síť environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty v Jihomoravském kraji, který je financován Evropským sociálním fondem a rozpočtem ČR http://evvojmk.net


Drakiáda
20/10/2010 11:20:01  
Letošní drakiáda se uskutečnila v rámci Krásenských oslav podzimu. V sobotu 16.10.2010 se ráno nepohnul ani lísteček, takové bezvětří snad ještě v Krásensku a okolí nebylo! Tady, kde fučí 365 dní do roka! To snad ani není pravda! S drakiádou to vypadalo špatně. Přesto tu byla naděje, že na otevřeném prostranství pod Holým vrchem bude alespoň trochu foukat.

A skutečně v sobotu odpoledne nad Krásenskem létalo okolo 20 draků! Ale dá se vůbec říct, že to byli draci?! Na obrysu draků létaly snad všechny pohádkové postavičky – princezny, Včelí medvídci, různí dravci, ale největší úspěch měli netopýři ! Všechno to lítalo také proto, že draci byli z igelitu, a těm stačil i slabý větřík. Všechny děti nakonec byly spokojené, dostaly malou drobnost od OS Barvínek a opečený špekáček s teplým čajem.

Po skončení drakiády pak pomáhaly rodičům vysazovat stromky a keře v obecním sadu. Někteří asistovali při stavbách přístřešků pro užitečná zvířata. Sobotní odpoledne se vydařilo. Na drakiádě jednu dobu bylo až 60 lidí ( včetně maminek s kočárky a babiček s vnoučaty). A na výsadbě stromků dokonce přes 80 účastníků! Ale to už je jiná akce, o které si můžete přečíst na stránkách Rovnosti a Vyškovského deníku.


© Barvinek 2005-2008, designed and created by Zouhar.