Změna vzhledu: standard, oranž; Přidat návrh barev

 
Barvínek, Podomí 155 683 04, Drnovice
IČO : 45659648
info@barvinek.net
TDP
MENU  Kalendář akcí
  Fotogalerie
  Srub

  Pro dárce
  Vzkazovník
Novinky na mail
Novinky na stránkách přímo na váš e-mail. Stačí se zaregistrovat!


Barvičky
Přejete si, abychom vám posílali náš zpravodaj  e-mailem?
Zadejte svoji emailovou adresu pro zařazení do databáze:Statistiky
E-mail
Přihlášení>>>

Bohužel, při přechodu našeho poskytovatele na jiný systém, byla omezena možnost přihlašovat se do mailu přímo z našich stránek.Třeba tuto mouchu časem odstraní.
Podporují nás

V roce 2011 nás podporovala Nadace Tři brány


Webové stránky byly upraveny díky finančí podpoře Nadace AUXILIA.


Projekt Barvínek pro děti a mládež


Zdravý mikroregion Drahanská vrchovina


Barvínek je zapojen do projektu Síť environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty v Jihomoravském kraji, který je financován Evropským sociálním fondem a rozpočtem ČR http://evvojmk.net


Hrabání louky ve Studnicích
23/08/2010 22:04:57  
V sobotu 28. srpna se od 9:00 na louce ve Studnicích koná úklid naší louky. Naši šikovní pomocníci z řad vyškovských a senetářovských skautů nám "vyfoukli" většinu práce, takže na nás zbyla cca 1/4 (jedná se o vzdálenější část té velké suché louky, zhruba od těch 2 velkých olší). Takže práce není tentokrát moc :-) a snad nebudeme mít ani puchýře. Vezměte si s sebou hrábě, ti silnější můžou i vidle.

Prosím potenciální hraběnky a hrabata, aby se Marušce Horákové nahlásili, kvůli počtu klobásek k opékání (nejlépe SMSkou 739 333 610 begin_of_the_skype_highlighting              739 333 610      end_of_the_skype_highlighting nebo na email info@barvinek.net).

PS: Přestože počasí nám trošku nepřeje, prozatím neházejte flintu do žita. Práce není moc, tak to zkusíme mezi přeháňkama pohrabat :-).


© Barvinek 2005-2008, designed and created by Zouhar.