Změna vzhledu: standard, oranž; Přidat návrh barev

 
Barvínek, Podomí 155 683 04, Drnovice
IČO : 45659648
info@barvinek.net
TDP
MENU  Kalendář akcí
  Fotogalerie
  Srub

  Pro dárce
  Vzkazovník
Novinky na mail
Novinky na stránkách přímo na váš e-mail. Stačí se zaregistrovat!


Barvičky
Přejete si, abychom vám posílali náš zpravodaj  e-mailem?
Zadejte svoji emailovou adresu pro zařazení do databáze:Statistiky
E-mail
Přihlášení>>>

Bohužel, při přechodu našeho poskytovatele na jiný systém, byla omezena možnost přihlašovat se do mailu přímo z našich stránek.Třeba tuto mouchu časem odstraní.
Podporují nás

V roce 2011 nás podporovala Nadace Tři brány


Webové stránky byly upraveny díky finančí podpoře Nadace AUXILIA.


Projekt Barvínek pro děti a mládež


Zdravý mikroregion Drahanská vrchovina


Barvínek je zapojen do projektu Síť environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty v Jihomoravském kraji, který je financován Evropským sociálním fondem a rozpočtem ČR http://evvojmk.net


Ervín Černý- Křetínský a Drahanská vrchovina - připomínka 110 let od narození
1/10/2023 13:06:59  
Prof. Ervín Černý-Křetínský byl významným českým lékařem v oboru ORL a zakladatelem historické geografie. Objevil a zdokumentoval více jak 60 zaniklých středověkých osad na Drahanské vrchovině. Narodil se v Podomí a celý život se do něj rád vracel.

Pojďme si společně připomenout člověka, který nás naučil vidět dávno zapomenuté.

29.10. exkurze na zaniklou osadu Bystřec s odborným výkladem archeologa Ludvíka Belcrediho (sraz v 9:00 na parkovišti u Single Trailu v Jedovnicích nebo v 10:00 přímo na Bystřeci)

1.11.-30.11. Výstava prof. Ervín Černý-Křetínský, jedinečné talenty a dílo rodáka z Podomí (ve velkém sále Knihovny Karla Dvořáčka ve Vyškově)

12.11. komentovaná prohlídka výstavy o regionální historii a historii Podomí (od 18:00 ve výstavní místnosti v OÚ Podomí)

od 11.11. bude v aplikaci Adventure Lab zveřejněna hra – Historií Podomí ve stopách prof. Ervína Černého-Křetínského (ke stažení v chytrých telefonech)

21.11. Ervín Černý-Křetínský žije dál, jeho stopy se promítají v našich životech. Veselé i vážné povídání o životě a díle s jeho nejbližšími (16:30-18:00 ve velkém sále Knihovny Karla Dvořáčka ve Vyškově)

Plakát ke stažení tady


© Barvinek 2005-2008, designed and created by Zouhar.