Změna vzhledu: standard, oranž; Přidat návrh barev

 
Barvínek, Podomí 155 683 04, Drnovice
IČO : 45659648
info@barvinek.net
TDP
MENU  Kalendář akcí
  Fotogalerie
  Srub

  Pro dárce
  Vzkazovník
Novinky na mail
Novinky na stránkách přímo na váš e-mail. Stačí se zaregistrovat!


Barvičky
Přejete si, abychom vám posílali náš zpravodaj  e-mailem?
Zadejte svoji emailovou adresu pro zařazení do databáze:Statistiky
E-mail
Přihlášení>>>

Bohužel, při přechodu našeho poskytovatele na jiný systém, byla omezena možnost přihlašovat se do mailu přímo z našich stránek.Třeba tuto mouchu časem odstraní.
Podporují nás

V roce 2011 nás podporovala Nadace Tři brány


Webové stránky byly upraveny díky finančí podpoře Nadace AUXILIA.


Projekt Barvínek pro děti a mládež


Zdravý mikroregion Drahanská vrchovina


Barvínek je zapojen do projektu Síť environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty v Jihomoravském kraji, který je financován Evropským sociálním fondem a rozpočtem ČR http://evvojmk.net


Vyhlášení fotografické soutěže - "Příroda a krajina v mikroregionu Drahanská vrchovina"
11/05/2010 20:43:18  
Občanské sdružení Drnka vyhlašuje fotografickou soutěž "Příroda a krajina v mikroregionu Drahanská vrchovina" /obce: Drnovice, Habrovany, Ježkovice, Krásensko, Luleč, Nemojany, Nové Sady, Olšany, Podomí, Račice-Pístovice, Ruprechtov, Studnice/.

Soutěž je vyhlášena pro všechny obyvatele a přátele mikroregionu Drahanská vrchovina a to v kategoriích: A/ "děti" (soutěžící do věku 12 let), B/ "mládež" (soutěžící ve věku 13 až 18 let) a C/ "dospělí" (18 let a více).

Do soutěže mohou být přihlášeny barevné i černobílé fotografie krajiny, živé i neživé přírody, v kterémkoliv ročním období, pořízené na katastrech obcí mikroregionu Drahanská vrchovina.

Fotografie jsou přijímány v digitální formě na e-mailu: drnka@tiscali.cz. Aby mohla být fotografie přijata do soutěže, musí být doplněna textem, obsahujícím následující údaje: název fotografie, jméno a příjmení autora/ky, věk autora/ky, místo a datum pořízení fotografie. Prosíme o dodání fotografií v co nejvyšší kvalitě (rozlišení).

Uzávěrka soutěže je 30. září 2010.

Z přihlášených fotografií bude v prosinci roku 2010 uspořádána v KD v Drnovicích výstava. Autoři/ky fotografií, vybraných porotou, složenou z členů Rady o. s. Drnka, budou odměněni věcnými cenami.

Za organizátory soutěže
Pavel Klvač ml.
předseda o. s. Drnka
www.drnka.org


© Barvinek 2005-2008, designed and created by Zouhar.